O nás

Firma vznikla v roce 1995 a to jako řemeslné sdružení Q-mont.

Od začátku jsme se zaměřili na montáže a dodávky sádrokartonových systémů, minerálních podhledů a stavebního zámečnictví. Později přibylo venkovní zateplování budov s povrchovou úpravou lamelami systémem. Po ročním chodu firmy přišli první zaměstnanci.

Na začátku roku 1999, firma přešla ze sdružení fyzických osob na veřejně obchodní společnost, s novým názvem Q-MONT HB v.o.s. Pod touto hlavičkou působí i v současné době.

Z důvodů prokazatelné kvalifikace firmy jsou zaměstnanci průběžně proškolováni .

Firma disponuje certfikací o proškolení montáže sádrokartonových systémů (Siniat ,Rigips, Knauf, Fermacell) ,minerálních podhledů (AMF Thermatex, Armstrong, Ecophon, OWA) a protipožárních úcpávek HILTI .

Při provádění zakázek se snažíme splnit požadavky malých i velkých investorů. Zakázky provádíme převážně v regionu Havlíčkův Brod , ale i po celém území ČR , viz. referenční listina.

Hlavními obory naší činnosti je:

Zámečnická výroba

Provádíme stavební zámečnickou výrobu jednotlivých kusů, ale i ocelových konstrukcí včeně montáže na jednotlivých stavebních zakázkách a projektech. V kooperaci zajišťujeme i povrchové úpravy.

Sádrokartonové konstrukce

Provádíme montáž sádrokartonových konstrukcí a systémů.

Sádrovláknité konstrukce

Provádíme montáž sádrokartonových konstrukcí a systémů.

Minerální podhledy

Provádíme montáž minerálních kazetových podhledů od jednotlivých výrobců

Protipožární ucpávky

Provádíme montáž požárních ucpávek HILTI na stavbách dle požadavků PBŘ.